TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Držáky k uchycení TV
Solight držák TV, 76cm-177cm, 1MK41
EAN13: 8592718022280
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 4,8 kg |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Maximální nosnost | 35 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 30 " |
| Maximální velikost obrazovky | 70 " |
| Nastavitelná hloubka | ano |
| Sklopný | ano |
Popis produktu
Solight držák pro ploché TV s úhlopříčkou 76cm-177cm (30"-70", TV- VESA: 75 x 75; 100 x 100; 200 x 100; 200 x 200; 200 x 300; 200 x 400; 300 x 200; 300 x 300; 400 x 200; 400 x 300; 400 x 400; 600 x 400, max. nosnost: 35kg, profil od stěny: 57-367mm, naklopení: +8°; -12°, horizontální otočení: ±60°