TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Solid SSV1202HDMI s Ethernetem,HDMI2m
EAN13: 8592718013042169 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 29,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,2 kg |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Barva | černá |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2048 px |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Typ balení | Blistr |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Délka kabelu | 2 m |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
Popis produktu
HDMI 1.4 A konektor - HDMI 1.4 A konektor, 2m, kompatibilní s 3D TV, podpora zpětného audiokanálu - přenos zvuku z TV do domácího kina, podpora Ethernetu, rozlišení až 4096 x 2048px, pozlacené konektory, průměr kabelu: 6mm