TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Držáky k uchycení TV
MKF 21DP113S2 Držák na dva PC monitory
EAN13: 8592359010653
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,95 kg |
| Hmotnost brutto | 4,55 kg |
| Barva | černá |
| Rozsah nastavení výšky | 160 - 410 mm |
| Základní materiál | Ocel |
| Typ nastavitelnosti výšky | Plynová pružina |
| Maximální nosnost | 9 kg |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -45 - 70° |
| Úhel rotace | 180° |
| Vylepšená správa kabelů | ano |
| Maximální tloušťka stolu | 8,3 cm |
| Nastavení výšky | ano |
| Minimální tloušťka stolu | 1 cm |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Vhodné pro TV | ano |
| Připevnění | Šrouby |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
Popis produktu
Stolní držák pro PC monitory. Masivní ocel, elegantní odlitek z hliníku s inovativní technologií vyvažování a kryty pro vedení kabelů. Nastavitelná ramena s plynovým pístem umožní pohyb nahoru, dolů, vpřed a vzad jen jedním dotykem. Funkce pivot. Nosnost max.: 2x 2 až 9 kg. VESA 75x75 a 100x100.