TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Držáky k uchycení TV
ECG LD 326501
EAN13: 8592131176607
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,35 kg |
| Hmotnost | 2,18 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 32 " |
| Maximální velikost obrazovky | 65 " |
| Nastavitelná hloubka | ne |
| Sklopný | ano |
| Maximální nosnost | 75 kg |
Popis produktu
Držák na TV, s prostorem pro uložení kabelů, VESA 600x400, maximální nosnost 75 kg, vhodné pro úhlopříčky 32"-65", možnost nastavení vzdálenosti od zdi 33mm, nastavitelný sklon