TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Držáky k uchycení TV
ECG LD 326001
EAN13: 8592131176584
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 4,46 kg |
| Hmotnost | 3,96 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 32 " |
| Maximální velikost obrazovky | 60 " |
| Nastavitelná hloubka | ano |
| Sklopný | ano |
| Maximální nosnost | 30 kg |
Popis produktu
Držák na TV, s prostorem pro uložení kabelů, VESA až 400x400, maximální nosnost 30kg, vhodné pro úhlopříčky 32"-60", možnost nastavení vzdálenosti od zdi 56-465mm, nastavitelný sklon