Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Fixed MagZen 10 Crystal FIXZENMC-10-BK
EAN13: 85916801860681609 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 6 Kč
DPH celkem: 279,25 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,208 kg |
| Hmotnost brutto | 0,241 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 20 W |
| Výstupní proud | 3 A |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
Powerbanka FIXED MagZen 10 Crystal s bezdrátovým nabíjením se standardem Qi2 a podporou MagSafe, 10 000 mAh, černá