Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Fixed Powerbanka 30000 FIXZEN2-30P-BK
EAN13: 85916801779981809 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 6 Kč
DPH celkem: 313,96 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,597 kg |
| Hmotnost brutto | 0,648 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 22,5 W |
| Výstupní proud | 5 A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 30000 mAh |
Popis produktu
Powerbanka FIXED Zen2 30 Plus s LCD displejem a výstupem PD 65W, 30 000 mAh, černá