Malé spotřebiče / Vaření / Rýžovary
ETA 313990000
EAN13: 8590393260614
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3,42 kg |
| Hmotnost | 2,56 kg |
| Barva | černá |
| Vaření v páře | ano |
| Objem | 1,8 l |
| Přednastavené programy | ne |
| Funkce udržování tepla | ano; - min |
| Automatické vypnutí | - |
| Příkon | 700 W |
Popis produktu
PŘÍKON 700W objem nádoby 1,8l, kapacita 1,2kg rýže, automatický provoz, nádoba z hliníku s nepřilnavým povrchem, skleněná poklice s otvorem, funkce keep warm, tepelně izolované rukojeti a povrch, bezpečnostní spínač, ochrana proti vyvaření vody, světelné kontrolky provozu, odnímatelný přívodní kabel