Velké spotřebiče / Sušičky prádla
Kluge KHD2090DG
EAN13: 8588008222812
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Typ sušičky | Předem plněná |
| Technologie sušení | tepelné čerpadlo |
| Kapacita sušičky | 9 |
| Barva sušičky | Tmavě šedá s černým panelem |
| Dvířka sušičky | Skleněná s plastovým krytem |
| Displej | LED |
| Objem bubnu | 113 l |
| Nerezový buben | Ano |
| Otočení směru otevírání dveří | Ano |
| Senzor sušení | Ano |
| Vnitřní osvětlení | LED (jednobodové) |
| Energetická třída sušičky | C |
| Spotřeba energie (100 sušících cyklů) | 105 kWh |
| Třída účinnosti kondenzace | D |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky | 65 dB(A) |
| Příkon | 1 000 W |
| Programy sušení | Lůžkoviny, Jemné, Osvěžení, Smíšené, Košile 30 min., Sport, Bavlna do skříně, Syntetika do skříně, Dětské, Expres 45', Vlna, Extra tichý, Ručníky, Hygiena, Doba sušení |
| Odložený start sušení | Ano |
| Ochrana proti pomačkání AntiCrease | Ano |
| Zobrazení zbývajícího času na displeji | Ano |
| Kontrolka údržby filtru | Ano |
| Kontrolka zaplnění nádrže | Ano |
| Košík na sušení bot | Ano, jako volitelné příslušenství k dokoupení (typ DRR02) |
| Bezpečnostní funkce sušičky | Senzory pro šetrné sušení, Dětský zámek panelu, Upozornění na zanesení filtru, Upozornění na ukončení sušení, Upozornění na plný zásobník kondenzátu |
| Dětský zámek | Ano |
| Výška | 84,5 cm |
| Šířka | 59,6 cm |
| Hloubka | 60,9 cm |
| Hmotnost (netto) | 47,3 kg |
| Šířka | 64,1 cm |
| Hloubka | 63,8 cm |
| Hmotnost brutto | 48,4 kg |