Velké spotřebiče / Sušičky prádla
Romo RHD2071S
EAN13: 8588008221631
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Typ sušičky | Předem plněná |
| Technologie sušení | tepelné čerpadlo |
| Kapacita sušičky | 7 |
| Barva sušičky | Bílá s černým ovládacím panelem a černými dvířky |
| Dvířka sušičky | Skleněná s plastovým krytem |
| Průměr dvířek | 47 cm |
| Displej | LED |
| Objem bubnu | 112 l |
| Nerezový buben | Ano |
| Otočení směru otevírání dveří | Ne |
| Senzor sušení | Ano |
| Vnitřní osvětlení | LED (jednobodové) |
| Energetická třída sušičky | E |
| Spotřeba energie (100 sušících cyklů) | 114 kWh |
| Třída účinnosti kondenzace | D |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky | 65 dB(A) |
| Příkon | 1 000 W |
| Programy sušení | Bavlna extra sušení, Bavlna do skříně, Bavlna na žehlení, Syntetika do skříně, Syntetika na žehlení, Jemné, Časované sušení, Dětské, Sport, Mix, Osvěžení vlny, Osvěžení, Džíny, Košile 20' , Expres 34' |
| Odložený start sušení | až o 23h |
| Zobrazení zbývajícího času na displeji | Ano |
| Kontrolka údržby filtru | Ano |
| Kontrolka zaplnění nádrže | Ano |
| Košík na sušení bot | Ano, jako volitelné příslušenství k dokoupení (typ DRR01) |
| Odvod kondenzátu do odpadu | Ano |
| Bezpečnostní funkce sušičky | Senzory pro šetrné sušení, Dětský zámek panelu, Upozornění na zanesení filtru, Upozornění na ukončení sušení, Upozornění na plný zásobník kondenzátu |
| Dětský zámek | Ano |
| Výška | 84,5 cm |
| Šířka | 59,6 cm |
| Hloubka | 52,5 cm |
| Hmotnost (netto) | 41,4 kg |
| Šířka | 64,1 cm |
| Hloubka | 55,4 cm |
| Hmotnost brutto | 42,9 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | E |
| Hloubka | 55,4 cm |
| Šířka | 64,1 cm |
| Samočisticí | ne |
| SMART | ne |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Roční spotřeba energie | 211 kWh |
| Vnitřní osvětlení bubnu | ano |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Hlučnost | 65 dB |
| Třída účinnosti sušení | A++ |
| Kapacita prádla pro sušení | 7 kg |
| Vestavěný displej | ano |
| Uchycení dveří | vpravo |
| Systém sušení | s tepelným čerpadlem |
| Dětský zámek | ano |