Péče o tělo / Fény na vlasy
Ufesa DC Essential SC8310
EAN13: 8422160044724
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,8 kg |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Barva | černá |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Počet rychlostí | 3 |
| Difuzér | ano |
| Příkon | 2400 W |
| Ionizátor | ano |
Popis produktu
S fénem na vlasy DC Essential SC8310 vaše vlasy můžou vypadat perfektně, ať jste kdekoli, doma nebo na cestách. Díky profesionálnímu DC motoru, vám nikdy nehrozí přehřátí a následné vypnutí fénu. S iontovým skládacím fénem Essential se i váš účes jako od kadeřníka vejde do kufru.