Velké spotřebiče / Varné desky
Candy CID 30/1 IDEA
EAN13: 80590191003023279 Kč (nebo 4539 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 569,08 Kč (487,31 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 6 kg |
| Hmotnost | 5 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | černá |
| Ovládání | dotykové |
| Šířka | 28,8 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Výška | 5,6 cm |
| Funkce Boost | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Umístění varné zóny 1 | Zadní |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 2000 W |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Typ varné zóny 2 | Pravidelný |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 2 | Čelní |
| Průměr varné zóny 2 | 160 mm |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 1500 W |
| Výkon varné zóny 2 | 1300 W |
| Typ varné zóny 3 | – |
| Typ varné zóny 4 | – |
| Typ varné zóny 5 | – |
| Typ varné zóny 6 | – |
| Typ varné zóny 7 | – |
| Podlouhlý hořák | ne |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Materiál mřížky sporáku | Sklo |
| Kryt varné desky | ne |
| Výkon varné zóny 1 | 1800 W |
| Počet funkcí Boost | 2 |
| Počet stupňů výkonu | 9 |
| Detekce pánve | ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | ano |
| Ochrana proti přetečení | ano |
| Ochrana proti neúmyslnému spuštění | ano |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Časovač | ano |
| Elektronické zapalování | ne |
| Bezpečnostní plynový systém | ne |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Zabudovaná kapuce | ne |
| Příkon (elektřina) | 3500 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Hmotnost | 5 kg |
| Délka šňůry | 1,6 m |
| Instalační šířka oddílu | 26,8 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 50 cm |
| Instalační výška oddílu | 5,2 cm |
| Šířka balení | 392 mm |
| Hloubka balení | 610 mm |
| Výška balení | 115 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6 kg |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Počet elektrických varných zón | 2 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Počet varných zón | 2 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Šířka varné desky | 30 cm |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Wok hořák | ne |
| Flexi zóna | ne |
| Dětský zámek | ano |
Popis produktu
indukční sklokeramická deska; šířka 30 cm; celkový příkon 3500 W; 2 varné zóny; centrální dotykové ovládání; časovač; 9 úrovní výkonu; dětská pojistka; ukazatel zbytkového tepla; ochrana před přehřátím;ochrana při vylití; rovné hrany; 5,6 × 28,8 × 52 cm