Malé spotřebiče / Vaření / Elektrické vařiče
Ardes 1F401
EAN13: 80040321120781089 Kč
DPH celkem: 189 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Hmotnost brutto | 1,84 kg |
| Varná deska | sklokeramická |
| Barva | černá |
| Časovač | ne |
| Displej | ne |
| Příkon | 1200 W |
| Nastavitelný termostat | ano |
| Automatické vypnutí | ne |
| Indikátor zbytkového tepla | ne |
| Typ ovládání | Knoflíkové |
| Počet varných zón | 1 zóna/zón |
Popis produktu
Jednoplotýnkový sklokeramický s moderním a elegantním designem, kompatibilní se všemi typy nádobí . Infračervený topný systém, účinnější než plyn. Keramická skleněná varná plocha, snadno se čistí. Vybaven termostatem pro regulaci teploty a kontrolkou. Díky hladkému povrchu snadno čistí a udržuje.