Velké spotřebiče / Trouby
Whirlpool AKZ9S 8270 FB
EAN13: 800343783621315 359 Kč (nebo 15 819 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 2 665,62 Kč (1 699,48 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 38 kg |
| Hmotnost brutto | 40 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | černá |
| Typ trouby | elektrická |
| Ovládání | dotykové |
| Samočisticí | ano |
| Umístění osvětlení | Zadní |
| Vysávání | Hydrolytické + pyrolytické |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Barva rukojeti | Černá |
| Vestavěný displej | ano |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Délka šňůry | 0,9 m |
| Hodiny | ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Typ časovače | Digitální |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Proud | 16 A |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,69 kWh |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,9 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A+ |
| Schopnost péci chleba | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Počet lamp | 1 lamp |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Technologie Whirlpool (vaření) | 6th Sense Technology |
| Cook3 | |
| Ready2Cook | |
| Funkce pečení pizzy | ano |
| Funkce uchování teploty | ano |
| Funkce trouby pro rozmrazování | ano |
| Hmotnost | 38 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56,8 cm |
| Minimální šířka skříně | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška oddílu | 58,5 cm |
| Instalační výška (min) | 58,3 cm |
| Vaření v páře | ano |
| Vaření v mikrovlnné troubě | ne |
| Konvekční vaření | ano |
| Funkce grilu s ventilátorem | ano |
| Funkce grilování | ano |
| Čistá kapacita trouby | 73 l |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 73 l |
| Velikost trouby | Střední |
| Počet pecí | 1 |
| Výška | 59,5 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 56,4 cm |
Popis produktu
Vestavná trouba;energeticka třída A+; objem 73 l, spotřeba energie na cyklus 90 kWh; 8 programů + speciální programy; 6.SMYSL, pára, čištění pyrolýza, odložený start, časovač, rošt, odkapavací plech, pečící plech, plech horkovzdusného smažení, rozměry VxŠxH - 59,5x59,5x56,4 cm