TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
Hisense 40A4Q
EAN13: 6942351418032Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 7,9 kg |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Energetická třída | F |
| Šířka brutto | 100,8 cm |
| Výška brutto | 61,5 cm |
| HDMI2 konektor | HDMI1.4 |
| Elektrické připojení | 100-240 V |
| Diagonální úhlopříčka obrazovky (cm) | 100 cm |
| Maximální rozlišení | FHD 1920x1080 |
| Pozorovací úhel (H) | 178 ° |
| Široký barevný rozsah (WCG) | Ne |
| Frekvence | 60 Hz |
| Kontrast | 5000:1 |
| Panel response time | 9,5 ms |
| Local dimming | Ne |
| 3D technologie | Ne |
| 2D do 3D | Ne |
| HDR technologie | HDR10 |
| HDR technologie | HDR |
| HLG technologie | Ne |
| Technologie Dolby | Ne |
| Quantum Dot Colour | Ne |
| Dolby Vision Gaming | Ne |
| Upscaling Ultra HD | Ne |
| Zpoždění vstupu v herním režimu | ≤ 10 ms |
| 3D digitální filtr | Ano |
| MPEG redukce šumu | Ano |
| Redukce šumu obrazu | Ano |
| Výkon zvukového výstupu | 2x7 W |
| Zvuková technologie | DTS Virtual X |
| Uživatelský ekvalizér | Ano |
| Dolby Atmos | Ne |
| EzPlay | Ano |
| Hi-Concerto | Ne |
| TV mode | Ne |
| Přehrávač médií | Video |
| Přehrávač médií | Obraz |
| Přehrávač médií | Zvuk |
| Uživatelské rozhraní | VIDAA Smart OS |
| Sdílení obrazovky | Ano |
| Sdílení obsahu | DMP/DMR |
| Podpora Airplay 2 | Ano |
| Digitální a analogový tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Rodičovský dohled | Ano |
| PVR Funkce | Depends on location |
| Time shift | Depends on location |
| Standardní rozhraní (CI+) | V2.0 |
| HDMI1 konektor | HDMI1.4/ARC |
| Poměr stran obrazovky | 16:9 |
| Počet USB (2.0) konektorů | 1 |
| Počet S/PDIF výstupů | 1 |
| Počet audio (L/P) vstupů | 1 |
| Počet sluchátkových výstupů | 1 |
| Počet RF přijímačů | 2 |
| Počet Ethernet RJ45 portů | 1 |
| Wi-Fi technologie | 802.11bgn/2.4G |
| Bluetooth | Ne |
| Světelný senzor | Ne |
| Diagonální úhlopříčka obrazovky (palce) | 40 " |
| Energetická třída HDR | G |
| Energetická třída SDR | F |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu | 0.5 W |
| Spotřeba elektrické energie v pracovním režimu max. | 74 W |
| Stojan (DxŠ)-mm | 812×186 |
| Kompatibilita s držáky VESA | 200x200 |
| Podporované video formáty | HEVC |
| Podporované video formáty | AVC |
| Podporované video formáty | WEBM |
| Podporované video formáty | MPEG |
| Podporované video formáty | MOV |
| Podporované video formáty | WMV |
| Podporované video formáty | FLV |
| Podporované video formáty | TS |
| Podporované video formáty | MKV |
| Podporované video formáty | MP4 |
| Podporované video formáty | AVI |
| Podporované audio formáty | OPUS |
| Podporované audio formáty | WAV |
| Podporované audio formáty | AAC |
| Podporované audio formáty | MP3 |
| Podporované audio formáty | FLAC |
| Podporované audio formáty | WMA |
| Podporované audio formáty | MPEG |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Podporované formáty obrázků | BMP |
| Podporované formáty obrázků | PNG |
| Podporované formáty obrázků | GIF |
| Materiál stojanu | Plast |
| Čistá hmotnost televize s podstavcem | 5.5 kg |
| Pozice produktu v balení | Vertikální |
| Šířka televizoru se stojanem | 900 mm |
| Výška televizoru se stojanem | 565 mm |
| Hloubka televize se stojanem | 186 mm |
| Barva stojanu | Černá |
| Materiál skříně | Plast |
| Barva boční stěny | Černá |
| Vzdálenost mezi podstavci | 812 mm |
| Šířka rámečku - spodní strana | 14.3 mm |
| Jeden centrální stojan | Ne |
| Ukrytí kabelu ve stojanu | Ne |
| Art.nb. | 20016099 |
| EAN kód | 6942351418032 |
| Materiál rámu | Plast |
| Typ | FHD Smart TV |
| Série | A4Q |
| Model | 40A4Q |
| Smart TV | ano |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Rozlišení displeje | Full HD px |
| Úhlopříčka displeje | 40 " |
| Hloubka brutto | 12,9 cm |
| Hloubka | 8,5 cm |
| Výška | 51,5 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Zvukové dekodéry | VP9 |
| Zvukové dekodéry | VC1 |
| Zvukové dekodéry | MPEG2 |
| Zvukové dekodéry | MPEG4 |
| Zvukové dekodéry | H.264 |
| Zvukové dekodéry | HEVC/H.265 |
| Video kodek | VP9 |
| Video kodek | VC1 |
| Video kodek | MPEG2 |
| Video kodek | MPEG4 |
| Video kodek | H.264 |
| Video kodek | HEVC/H.265 |
Popis produktu
Kvalitní obraz plný barev – At one with nature
Chytrá televize Hisense A4Q má panel s přímým podsvícením Direct Full Array, která se postará o přesné barevné podání ve všech částech obrazovky. Tomu napomáhá i technologie pro zvýraznění barev Natural Colour Enhancer. Ta vylepšuje barvy tak, aby působily realističtěji a živěji. Přesně tak, jak mají být na televizi Hisense A4Q viděny.
Dolby Audio, DTS Virtual:X – Hisense A4Q překvapí kvalitou zvuku
Ať už budete sledovat hudební pořady, sport nebo filmy, kvalita zvuku vás překvapí. Chytrá TV Hisense A4Q podporuje DTS Virtual: X i Dolby Audio. Čistota zvuku, kvalita dialogů i realistické efekty tak budou naprostou samozřejmostí.
Sdílení obsahu do TV – Klikněte a užívejte
Přepínání mezi zařízeními je zastaralé. Funkce Hisense Share to TV přenáší váš oblíbený obsah z vašeho zařízení přímo na vaši televizi. Zrcadlení nebo sdílení – volba je na vás a je to snadné.
Vylepšená kvalita obrazu díky redukci obrazového šumu – Spotless visuals await
Už máte dost zrnitých videí, která ruší vaši zábavu? Funkce Hisense Noise Reduction skenuje a filtruje každý snímek, čímž přináší výjimečnou čistotu jak při rychlých akcích, tak i ve scénách s nízkým osvětlením. Užijte si každý detail.
Herní mód – Climb the leaderboard
Rozlučte se s prodlevami, které kazí vaše hraní. Herní režim Hisense snižuje zpoždění na 16 ms. Pohybujte se s přesností, reagujte v reálném čase a dosáhněte vítězství. Každá milisekunda se počítá.
Depth Enhancer – Hisense A4Q disponuje zesilovačem hloubky
Správná hloubka u různých scén dodá sledovanému obsahu nový rozměr. Chytrá TV Hisense A4Q automaticky upravuje jas a zaostření tak, aby dodala hloubku tam, kde je to potřeba. Výsledný obraz vás bude více lákat přímo do děje. Realistický obraz totiž i na dvourozměrné ploše působí až trojrozměrným dojmem.
Rozlišení FHD – Bohatý obraz plný jemných detailů
Pohodlně se usaďte a užijte si vynikající kvalitu obrazu s realistickými barvami a vysokým kontrastem. Technologie High Contrast zprostředkuje poutavé vizuální efekty. Aby televize Hisense dokázala reprodukovat čistý obraz plný detailů a s minimem šumu, využívá pokročilé 3D dynamické a 2D statické algoritmy k odstranění zrnitosti.
Vysoký kontrast odhalí každý detail – Light meets dark
Vychutnejte si vysoký kontrast od Hisense, kde se hluboké černé a zářivé bílé barvy spojují, siluety a zvýraznění vystupují s jasností. Každá scéna je zachycena s její zamýšlenou intenzitou.
AI sportovní mód pro lepší zážitek – Stadium-level entertainment
Režim AI Sports přichází na pomoc při rozmazaných pohybech ve sportu. Tento přizpůsobený režim vytváří skutečně stadionové sportovní scény, díky čemuž je každý detail hry křišťálově čistý. Také vylepšuje zvukové efekty, včetně hlasů davu a komentátorů.
Moderní systém VIDAA Smart TV – Easy. Fast. Secure. Global and Local Entertainment.
Snadné, rychlé a bezpečné používání zajišťuje operační systém VIDAA Smart TV. Skrze něj totiž získáte snadný přístup k ohromnému množství zábavy na Oneplay (O2TV), Disney+, Netflixu, Prime Video, HBO a mnoha dalších.
Hisense TV Sound Companion – Together is better
Hisense Soundbar is designed to work in perfect harmony with Hisense TV. Features such as Hi-Concerto, TV Mode, Room Fitting Tuning and EzPlay create a seamless and unified audio-visual experience. *Hi-Concerto Room Fitting Tuning and TV Mode work with select Hisense TV and Soundbar models.
Jednoduché připojení a široké možnosti sdílení – Fit, Connect, Enjoy
Ve výbavě TV Hisense A4Q jsou všechny klíčové porty pro připojení vašich oblíbených zařízení. Samozřejmostí jsou HDMI porty, USB a připojení k internetu lze realizovat skrze kabel nebo zabudovanou Wi-Fi. Na obrazovku televize Hisense A4Q můžete snadno přenášet obsah ze svých chytrých zařízení. I mobilní hry si můžete zahrát na velké obrazovce nebo se pokochat fotkami z dovolené. Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru