Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Xiaomi 18W Power Bank 30000mAh GL
EAN13: 6941812798447
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,732 kg |
| Hmotnost | 0,687 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 18 W |
| Výstupní proud | 3,6 A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 30000 mAh |
Popis produktu
powerbanka; kapacita akumulátoru 30000 mAh; vstupy: (Type-C)5V?3A 9V?2.6A, (Mirco-USB)5V?2A 9V?2A; výstupy: USB-A(Jeden port) 5V?2.4A 9V?2A 12V?1.5A, Type-C 5V?3A 9V?2A 12V?1.5A, Trojitý port 5V?3.6A; Podpora 18W rychlého nabíjení; Power Delivery 3.0; doba nabíjení 7,5 hod