Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Xiaomi Power Bank 10000mAh 22.5W Lite GL
EAN13: 6941812758663
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,35 kg |
| Hmotnost | 0,227 kg |
| Barva | bílá |
| Maximální výkon | 22,5 W |
| Výstupní proud | 3 A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
powerbanka; kapacita akumulátoru 10000 mAh; vstup USB-C 22,5 W max.; výstup USB-C x 1, USB-A x 2, 5V?3A 9V?2.5A; doba nabíjení cca 2,9 hod.