Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Xiaomi 165W Power Bank 10000mAh
EAN13: 69418127436141299 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 225,45 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,45 kg |
| Hmotnost | 0,315 kg |
| Barva | šedá |
| Maximální výkon | 165 W |
| Výstupní proud | 6 A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
powerbanka; kapacita akumulátoru 10000 mAh; Vstup USB-C integrovaný kabel; Max. výkon drátového nabíjení 165 W; 2 výstupy, 1× USB-C, max. výstupní proud 6 A, max. výstupní napětí 20 V; LED indikace stavu, displej