Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Xiaomi 20000mAh Redmi 18W Fast Charge
EAN13: 6934177716874
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,51 kg |
| Hmotnost | 0,33 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 15,4 cm |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Hloubka | 27,3 mm |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Vstupní rozhraní | Micro-USB + USB Type-C |
| Konektor USB typu C | ano |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
| Konektor Micro-USB | ano |
| Počet konektorů Micro-USB | 1 |
| Šířka | 73,6 mm |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |
| Návod na použití | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85078000 |
| Výstupní napětí | 5.1 - 12 V |
| Výstupní proud | 2,4 A |
| Vstupní proud | 1.5 - 2.1 A |
| Vstupní napětí | 5 - 12 V |
| Maximální výkon | 18 W |
Popis produktu
Baterie Lithium-polymerová, Kapacita baterie 20000 mAh, Provozní teplota 5°C~35°C, Vstupní porty 1x Micro USB, 1x USB-C, Výstupní porty 2x USB-A, výstup podporuje 18W nabíjení, led indikátor stavu baterie