Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Xiaomi 22.5W Power Bank 20000mAh Gray
EAN13: 6932554411824709 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 123,05 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,342 kg |
| Hmotnost brutto | 0,44 kg |
| Barva | černá |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
| Maximální výkon | 22,5 W |
| Výstupní proud | 67 A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
Popis produktu
powerbanka; kapacita akumulátoru 20000 mAh; vstupy (Integrovaný kabel USB-C: 5V?3A 9V?2.5A; USB-C: 5V?3A 9V?2.5A); výstupy (Integrovaný kabel USB-C: 5V?3A 9V?2.23A 10V?2.25A 12V?1.67A; USB-C: 5V?3A 9V?2.23A 10V?2.25A 12V?1.67A; USB-A: 5V?3A 9V?2.23A 10V?2.25A 12V?1.67A); dpba nabíjení cca 5,5 hod.