Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
DAHUA 22" LED LM22-A200/ VA panel/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 5ms/ 200 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 100x100/ černý
EAN13: 6923172558947
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Domácnost | ano |
| Výškově stavitelný | ne |
| Otočný podstavec | ne |
| Televize | ne |
| Podpora 3D | ne |
| Webkamera přední | ne |
| Filmy | ano |
| Provedení | samostatně stojící |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| EPREL ID | 1111566 |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| ID informační list výrobku | 1111566 |
| Podpora PIP | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Spotřeba (W) | 30 |
| VESA uchycení | ano |
| Jas (cd/m2) | 200 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Integrovaný tuner | ne |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 2,42 kg |
| Projektová cena | ano |
| Grafika | ne |
| Hák - detailní nastavení | 317798 |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Výrobce | DAHUA Consumer |
| Pivot | ne |
| Energetická třída | E |
| Kancelář | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Dotykový displej | ne |
| Úhlopříčka | 22 " |
| Materiál | plast |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Typ panelu | VA |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Rozměry | 496 × 285 × 51,5 mm |
| VGA (počet) | 1 |
| USB Hub | ne |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Povrch displeje | matný |
| Počet HDMI | 1 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
Popis produktu
<b><font size="4">Dahua LM22-A200</font></b>
<p>LED monitor s úhlopříčkou <b>22"</b> nabízející Full HD rozlišení <b>1920 × 1080</b> obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem <b>3000 : 1</b>, jasem <b>200 cd/m<sup>2</sup></b> a dobou odezvy <b>5 ms</b>. Díky technologii <b>VA</b> nabídne široké pozorovací úhly <b>178° horizontálně i vertikálně</b>. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček, elegantní vzhled, lehké plastové tělo, věrné digitální zpracování (brilantní a živý obraz) a Anti-blue light režim pro ochranu očí. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu <b>VESA 100 × 100 mm</b>.</p>
<p>Součástí balení je HDMI kabel, napájecí adaptér a podstavec.</p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Úhlopříčka:</b> 22"<br>
<b>Poměr stran:</b> 16 : 9<br>
<b>Rozlišení:</b> 1920 × 1080<br>
<b>Kontrastní poměr:</b> 3000 : 1<br>
<b>Doba odezvy:</b> 5 ms<br>
<b>Rozhraní:</b> 1× HDMI, 1× VGA<br>
<b>Barva:</b> černá</p>