Mobily, tablety, hodinky / Mobily / Tlačítkové
NOKIA 3210 4G DS Gold 2024
EAN13: 6438409086853
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 59 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Hmotnost | 0,089 kg |
| Šířka | 5,2 cm |
| Hloubka | 12,2 cm |
| FM rádio | ano |
| Hmotnost baterie | 27 g |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 32 GB |
| Kapacita paměti RAM | 64 MB |
| Zadní kamera | ano |
| Rozlišení zadní kamery | 2 MP |
| Zabudovaný blesk | ano |
| Typ blesku | LED |
| Přední kamera | ne |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Generace mobilní sítě | 4g |
| Datová síť | GPRS |
| GSM | |
| LTE | |
| WCDMA | |
| Podpora Voice over LTE (VoLTE) | ano |
| 2G pásma (primární SIM) | 900,1800 MHz |
| NFC | ne |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| USB port | ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| SMS | ano |
| Externí displej | ne |
| Hudební přehrávač | ano |
| Reproduktory | Mono |
| Kapacita baterie | 1450 mAh |
| Volání (4G) | 9,8 h |
| Vyjímatelná baterie | ano |
| Slot na paměťovou kartu | ano |
| Výška | 13,1 mm |
| Formát | Na výšku |
| Správa osobních informací | Budík |
| Kalendář | |
| Kalkulačka | |
| Hry | |
| GPS | ne |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | ne |
| Šířka balení | 74 mm |
| Hloubka balení | 139 mm |
| Výška balení | 59 mm |
| Hmotnost včetně balení | 177 g |
| Poskytovaný operační systém | Series 30+ |
| Stručný návod | ano |
| Nabíječka baterie | ano |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Zabudovaný procesor | ano |
| Neobsahuje | PVC |
| Nikl | |
| Model procesoru | T107 |
| Typ procesoru | UNISOC |
| Země původu | Čína |
| Množství na kartonové balení | 12 kusů |
| Váha hlavního obalu | 2,33 kg |
| Výška balení | 157 mm |
| Šířka balení | 230 mm |
| Typ panelu | LCD |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Rozlišení displeje | 320 x 240 px |
| Úhlopříčka displeje | 6,1 cm (2.4") |
| Model | Klasický telefon |
| Barva | Zlato |
| Délka vnějšího kartonu | 250 mm |
| Integrovaný fotoaparát | ano |
| MMS (multimediální zprávy) | ano |
| Barva | Žlutá |
| Voděodolný | ne |
| SOS tlačítko | ne |
| Správa osobních informací | Hry |
| Budík |
Popis produktu
Displej 2,4" QVGA, procesor Unisoc T107, RAM 64MB, 128MB paměť, MicroSD až 32GB, zadní fotoaparát 2 Mpx, Dual SIM, Bluetooth, USB-C, FM rádio, MP3, baterie 1450 mAh