Malé spotřebiče / Vaření / Mlýnky na maso
Zelmer ZMM3511B
EAN13: 59082693575501909 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 331,31 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3 kg |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Barva | bílá |
| Příkon | 1500 W |
| Struhadlo | ano |
| Nástavec na plnění klobás | ano |
| Materiál | plastový plášť, kovová mlecí komora, |
| Zpětný chod | ano |
Popis produktu
Vysoce účinný motor max 1500W - Vypínač s funkcí zpětného chodu -Kovová mlecí komora pro delší výdrž - Jednostranná čepel - 2 kg/min - 2 nástavce na mletí z nerezové oceli - Adaptér na klobásy - Pěchovač -Ochrana proti poškození motoru