TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Televize s vysokým rozlišením
TCL 50C655 QLED
EAN13: 590129252320613 999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 2 429,58 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 10 kg |
| Hmotnost | 9,1 kg |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Energetická třída | F |
| Technologie zpracování obrazu | TCL AiPQ Pro Engine |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Typ podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Game Bar 2.0 | |
| Jas displeje | 430 cd/m² |
| Odezva | 15 ms |
| Technologie pohybové interpolace | PPI (Picture Performance Index) 3200 |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 60 Hz |
| 50 Hz | |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky v cm | 127 cm |
| Antireflexní obrazovka | ano |
| Standard barevného gamutu | Rec. 709 |
| Poměr maximální svítivosti | 76% |
| Obnovovací frekvence panelu | 50/60 Hz |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C |
| DVB-S2 | |
| DVB-T2 | |
| Formát analogového signálu | NTSC |
| PAL BG | |
| PAL DK | |
| PAL I | |
| SECAM B/G | |
| SECAM D/K | |
| SECAM L | |
| PAL L | |
| Automatické vyhledávání kanálů | ano |
| Smart TV | ano |
| ano | |
| Internetová televize | ano |
| Poskytovaný operační systém | Google TV |
| Verze operačního systému | ATV 12.0 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.2 |
| Režim obrazu | Sporty |
| Integrovaný Chromecast | ano |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Video aplikace | NetFlix |
| YouTube | |
| Amazon Prime Video | |
| Apple TV | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 30 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Zabudovaný subwoofer | ne |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Dolby TrueHD | |
| DTS-HD | |
| Dolby Audio | |
| DTS Virtual:X | |
| Ekvalizér | ano |
| Automatická úprava hlasitosti | ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| HID | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi...) | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Barva | Titanová |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| LED indikátory | ano |
| Bezrámový design | ano |
| Rok uvedení na trh | 2024 |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) | |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | |
| Dolby Vision | |
| Dolby Vision IQ | |
| Herní režim | ano |
| Funkce teletextu | ano |
| Funkce titulkování | ano |
| Kompresní formáty videa | H.264 |
| H.265 | |
| VP9 | |
| AV1 | |
| Média pro přehrávání | VP9 |
| AVI | |
| MKV | |
| MP4 | |
| Automatický režim s nízkou latencí (ALLM) | |
| TS | |
| WEBM | |
| WMV | |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| WMA | |
| Podporované formáty obrázků | BMP |
| JPG | |
| PNG | |
| HEIF | |
| Ambientní režim | ano |
| Upscaling pomocí UI | ano |
| Technologie displeje | QLED |
| Redukce šumu | ano |
| AMD FreeSync | ano |
| Herní funkce | Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| MPG | |
| LED podsvícení | ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Adaptivní obraz | ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | ano |
| Klonování USB | ano |
| DVD přehrávač | ne |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Rychlé přepínání HDMI | ano |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| HDCP | ano |
| Game Master | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 0 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 0 |
| Počet RF portů | 2 |
| Typ RF konektoru | IEC |
| F | |
| Common Interface (CI, CI+) | ano |
| Common interface Plus (CI+) | ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Ovládání hlasem | ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| Počet OSD jazyků | 29 |
| Jazyk nabídky OSD | Angličtina |
| Dánsky | |
| Finský | |
| Francouzština | |
| Italština | |
| Německý | |
| Polský | |
| Španělština | |
| Holandský | |
| Norský | |
| LAT | |
| MAC | |
| Čeština | |
| Maďarština | |
| Řečtina | |
| P | |
| Bulharština | |
| Chorvatština | |
| Litevština | |
| Estonština | |
| ALB | |
| Automatické vypnutí | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Možnost aktualizace firmwaru | ano |
| Upgrade firmwaru skrze | USB |
| Síťový | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 140 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 65 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 115 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Rozlišení displeje | UHD (4K) px |
| 3840 x 2160 px | |
| Technologie TCL (AV/TV) | Google TV |
| Dolby Atmos® | |
| HDMI eARC | |
| T-cast | |
| 4K HDR Pro | |
| Game Master 3.0 | |
| Motion Clarity | |
| Apple AirPlay | |
| Dolby Audio® | |
| DTS HD | |
| HDMI ARC | |
| HDR (High Dynamic Range) | |
| Šířka (s podstavcem) | 1111 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 297 mm |
| Výška (s podstavcem) | 709 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,3 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1111 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 72 mm |
| Výška (bez stojánku) | 646 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 9 kg |
| Šířka stojanu | 85,7 cm |
| Hloubka stojanu | 29,7 cm |
| Šířka balení | 1262 mm |
| Hloubka balení | 133 mm |
| Výška balení | 760 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,7 kg |
| Počítačový podstavec | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
| Typ dálkového ovladače | RC833 |
| Včetně soundbaru | ne |
| UHD (4K) px | |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K |
| 127 cm (50") | |
| Úhlopříčka displeje | 48" - 55" (121 - 139cm) " |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | ano |
| Neobsahuje | Kadmium |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 50 Hz |
| 60 Hz | |
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| 48" - 55" (121 - 139cm) " | |
| Video aplikace | Amazon Prime Video |
| NetFlix | |
| Kompresní formáty videa | AV1 |
| H.264 | |
| Typ RF konektoru | F |
| IEC | |
| Upgrade firmwaru skrze | Síťový |
| USB | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 802.11g |
Popis produktu
QLED televize; uhlopříčka 127 cm (50"); 4K Ultra HD rozlišení 3840x2160; HDR10+; tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC; HbbTV; webový prohlížeč; Wi-Fi; Bluetooth; Miracast; 3x HDMI; 1x USB; CI+; LAN; zvukový výkon 20 W; energetická třída F; operační systém Google TV