TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Denver DAB-46 DARK GREY
EAN13: 5706751042843999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 5 Kč
DPH celkem: 173,38 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Hmotnost brutto | 0,7 kg |
| Šířka | 10,3 cm |
| Barva | černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hloubka balení | 107 mm |
| Počet baterií | 4 |
| Kompatibilní velikosti baterie | AA |
| Typ zdroje | Baterie |
| AC | |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Typ rádia | Internet |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 5 V |
| Budík | ano |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| hnědá | |
| Teploměr | ne |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Šířka balení | 252 mm |
| Typ antény | Externí |
| Výška balení | 136 mm |
| Množství na kontejner (20stopový) | 3920 kusů |
| Množství na kontejner (40stopový High-cube) | 9856 kusů |
| Včetně parkovací stanice | ne |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| MP3 přehrávač | ne |
| Napájecí konektor | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| RMS výkon | 2 W |
| FM | |
| Podporovaná pásma | DAB+ |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Výška | 9,5 cm |
| Hloubka | 17 cm |
| Typ zdroje | AC |
| Baterie | |
| DAB+ | |
| Podporovaná pásma | FM |
Popis produktu
Přenosné rádio DAB+ a FM ve stylovém dřevěném korpusu, LCD displej s nastavením intenzity osvětlení, automatické nastavení hodin, budík, Sleep, Snooze, 3.5mm jack, výstupní výkon 2 W RMS, anténa, napájení adaptér / baterie 4 x AA