TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Denver TCL-212BT Blue
EAN13: 57067510407021309 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 11 Kč
DPH celkem: 227,18 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Hmotnost brutto | 1,6 kg |
| Hloubka | 26,1 cm |
| CD měnič | ne |
| Množství na kontejner (40stopový High-cube) | 5500 kusů |
| Typ zdroje | AC |
| Baterie | |
| Počet baterií | 4 |
| Vstupní napětí adaptéru | 230 V |
| Vstup AUX | ano |
| Hmotnost | 1,19 kg |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Šířka balení | 283 mm |
| Hloubka balení | 250 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| Množství | 1 |
| Množství na kontejner (20stopový) | 2384 kusů |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Země původu | Denmark |
| Bluetooth | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Černá | |
| Barva | modrá |
| Typ zařízení | Přenosný CD přehrávač |
| Počet antén | 1 |
| Typ antény | Externí |
| Podporovaná pásma | FM |
| DAB Tuner | ano |
| RMS výkon | 4 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výška | 22,5 cm |
| Šířka | 13 cm |
| Barva | černá |
| modrá | |
| Typ zdroje | Baterie |
| AC |
Popis produktu
Boombox s Bluetooth s FM rádiem; paměť 30 stanic; přehrávač CD/CD-R/CD-RW/MP3; USB vstup; LCD displej; AUX vstup 3,5 mm Jack; sluchátkový výstup; výkon 2 x 2W;napájení 230V, nebo baterie