TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Nedis Hdmi Kabel 4k 3m CVGB34060BK30
EAN13: 5412810455201259 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 44,95 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,127 kg |
| Hmotnost | 0,102 kg |
| Barva | černá |
| 3D kompatibilita | ano |
| Typ kabelu | Kulatý kabel |
| 2160p | |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| HDMI ethernetový kabel | ano |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Materiál pláště kabelu | Polyvinylchlorid (PVC) |
| HDCP | ano |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| 720p | |
| Rychlost přenosu dat | 18 Gbit/s |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| AWG (velikost drátu) | 32 |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
Popis produktu
HDMI Kabel; přenos signálu s vysokým rozlišením až do rozlišení 4K@60 Hz pro ostrý obraz; max. přenosová rychlost až 8,16 Gbit/s pro rychlý přenos dat; vhodný pro propojení televizorů a monitorů s herními konzolemi, projektory a dalšími; délka 3m