TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Nedis HDMI Adaptér CVGB34900BK
EAN13: 541281028992999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 17,18 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,026 kg |
| Barva | černá |
| Hmotnost včetně balení | 26 g |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Zlato | |
| Šířka balení | 110 mm |
| Hloubka balení | 35 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Konektor 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Typ balení | Blistr |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Konektor 2 | HDMI |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Výrobce | NEDIS |
| Konektor 1 | HDMI |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
| Pohlaví konektoru 1 | Samice |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
Popis produktu
<b><font size="4">Nedis CVGB34900BK</font></b>
<p>Tato HDMI spojka umožňuje vzájemné propojení dvou HDMI kabelů.</p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Konektor 1:</b> HDMI (F)<br>
<b>Konektor 2:</b> HDMI (F)<br>
<b>Barva:</b> černá</p>