TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Nedis Adapt DisplayPort-HDMI CCGB37915BK
EAN13: 5412810288717299 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 51,89 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,033 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 10,5 cm |
| Typ balení | Blistr |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Materiál izolační vrstvy | ABS umělá hmota |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 105 mm |
| Hloubka balení | 30 mm |
| Výška balení | 105 mm |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
| Hmotnost včetně balení | 33 g |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Povrchová úprava konektoru | Nikl |
| Zpracováno | Schváleno |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Konektor 2 | HDMI |
| Výrobce | NEDIS |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 2 | DisplayPort |
Popis produktu
<b><font size="4">Nedis redukce DisplayPort na HDMI</font></b>
<p>Tato redukce je vhodná pro konverzi DisplayPortu na HDMI výstup.</p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Konektor 1:</b> DisplayPort (M)<br>
<b>Konektor 2:</b> HDMI (F)<br>
<b>Barva:</b> černá</p>