TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Nedis VGA HDMI Adaptér
EAN13: 5412810288571359 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 62,30 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,07 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Typ balení | Blistr |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Materiál izolační vrstvy | Polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| Průměr kabelu | 6 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 250 mm |
| Hloubka balení | 30 mm |
| Výška balení | 95 mm |
| Délka kabelu | 0,2 m |
| Hmotnost včetně balení | 44 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
| Délka kabelu (m) | 0,2 |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Výrobce | NEDIS |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Konektor 1 | HDMI |
| Konektor 2 | VGA |
| Konektor 2 | Jack 3,5 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Maximální rozlišení | 1920 x 1080 px |
| Povrchová úprava konektoru | Nikl |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
| Pohlaví konektoru 1 | Samice |
| Konektor 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Konektor 1 | HDMI Typ A (standardní) |
Popis produktu
<b><font size="4">Nedis HDMI na VGA 0,2 m</font></b>
<p>Připojte zařízení s výstupem HDMI k monitoru či TV s VGA vstupem a prohlížejte fotografie, sledujte filmy a mnoho dalšího. Adaptér nabízí také <b>přenos zvuku</b> z HDMI rozhraní do 3,5mm jack konektoru. Odolný flexibilní plášť zajistí ochranu před namáháním kabelu a zlomením vodičů.</p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Konektor 1:</b> HDMI (M)<br>
<b>Konektor 2:</b> 1× VGA (F), 1× 3,5 mm jack (F)<br>
<b>Délka:</b> 20 cm<br>
<b>Barva:</b> černá</p>