TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Nedis DisplayPort – HDMI CCGB37100BK20
EAN13: 5412810288564399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 69,24 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,079 kg |
| Barva | černá |
| Průměr kabelu | 5 mm |
| Šířka balení | 250 mm |
| Verze DisplayPortu | 1.1 |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Materiál izolační vrstvy | Polyvinylchlorid (PVC) |
| AWG (velikost drátu) | 28/32 |
| Délka kabelu | 2 m |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Hloubka balení | 20 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Hmotnost včetně balení | 79 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Konektor 2 | HDMI Typ A (standardní) |
| Konektor 1 | DisplayPort |
Popis produktu
Nedis, DisplayPort – HDMI Kabel. DisplayPort Zástrčka - HDMI Konektor. 2 m. Černá barva.Kabel pro převod signálu DisplayPort na signál HDMI™. Kabel je ideální pro připojení zařízení s konektorem DisplayPort k HD televizoru. 4K/30Hz