TV, Audio, Video / Audio a video kabely / HDMI kabely a spojky
Nedis Kabel HDMI – DVI 3m CCGB34800BK30
EAN13: 5412810288519229 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 39,74 Kč
3 kusy k dispozici na prodejně
Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,233 kg |
| Barva | černá |
| Hmotnost včetně balení | 269 g |
| Délka kabelu (m) | 3 |
| Formát konektoru 2 | Zahnutý |
| Základní materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| AWG (velikost drátu) | 30 |
| Šířka balení | 228 mm |
| Hloubka balení | 105 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| Konektor 1 | HDMI |
| Typ balení | Blistr |
| Délka kabelu | 3 m |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Výrobce | NEDIS |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Konektor 2 | DVI-D |
| Zpracováno | Schváleno |
| Formát konektoru 1 | Zahnutý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samice |
| Pohlaví konektoru 1 | Samice |
| Konektor 2 | DVI-D 24+1 |
Popis produktu
<b><font size="4">Nedis kabel HDMI na DVI-D 3 m</font></b>
<p>Kabel HDMI na DVI-D s délkou 3 m. Tento kabel se používá k propojení dvou nejpoužívanějších digitálních konektorů. </p>
<p>Upozorňujeme, že konektor DVI přenáší pouze videosignál, nikoli zvuk.</p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Konektor 1:</b> HDMI (M)</p>
<p><b>Konektor 2:</b> DVI-D 24+1-pin (M)</p>
<p><b>Délka:</b> 3 m</p>
<p><b>Barva:</b> černá</p>