Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Kráječe potravin
DOMO MS171
EAN13: 54113970016581099 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 190,73 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,55 kg |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Barva | bílá |
| Průměr kotouče | 17 cm |
| Barva | Bílý |
| Délka kabelu | 0,5 m |
| Hmotnost | 2,55 kg |
| Příkon | 120 W |
| Typ kráječe | Elektrický |
| Základní materiál | Plast |
| Maximální tloušťka řezu | 1,5 cm |
Popis produktu
plastový, sklopný s indukčním motorem, nůž (17 cm) Solingen, indukční motor se méně zahřívá a proto můžete kráječ používat delší dobu nepřetržitě, nastavitelná tloušťka krájení od 0 do 15 mm, bezpečnostní vypínač, příkon 120 W