Počítače a kancelář / Notebooky a příslušenství / Notebooky
DELL Pro 16 Plus PB16250/ Ultra 7 268V/ 32GB/ 512GB SSD/ 16" FHD+/ W11Pro/ vPro/ 3Y PS on-site
EAN13: 539718495038846 139 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 8 007,60 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| LAN | ne |
| Thunderbolt 4 (počet) | 2 |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Operační systém | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Vestavěný mikrofon – typ | stereo |
| Maximální výkon zdroje | 65 W |
| Počet článků baterie | 3 |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| TDP (W) | 17 |
| Výdrž baterie (h) | 12,6 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Podpora SecureDigital karet | ne |
| Procesor | Intel |
| Model procesoru | 268V |
| Podpora xD karet | ne |
| NPU | Intel® AI Boost |
| Výkon GPU (TOPs) | 66 |
| Čtečka paměťových karet | ano |
| Podpora MemoryStick karet | ne |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 160/160 |
| Copilot+ PC | ano |
| Čtečka čipových karet | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Podpora umělé inteligence | ano |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet) | 1 |
| Spodní dokovací konektor | ne |
| Typ procesoru | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Touchpad | ano |
| Frekvence pamětí (MHz) | 8533 |
| Vestavěný mikrofon | ano |
| Projektová cena | ano |
| Technologie baterie | Li-Iontová |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ panelu | IPS |
| Webkamera zadní | ne |
| Klávesnice | ano |
| Podsvícení klávesnice | ano |
| Webkamera přední | ano |
| Bluetooth | ano |
| Multitouch touchpad | ano |
| Rozlišení přední kamery (Mpx) | 2,0 |
| Operační paměť | DDR5 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Set pamětí | 1× 32 GB |
| Grafická karta | integrovaná |
| Podpora microSD karet | ano |
| Barva | stříbrná |
| Výrobce | DELL |
| Integrovaný tuner | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Slot pro bezpečnostní zámek | ano |
| Rozhraní | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Zabezpečení otiskem prstu | ano |
| Trackpoint | ne |
| Materiál | hliník |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Výkon NPU (TOPs) | 48 |
| Technologie SSD | ano |
| Velikost disku | 512 GB |
| Platforma TPM | ano |
| Čipová sada | Intel SoC |
| Podpora 5G | ne |
| Vestavěné reproduktory – typ | stereo |
| AI výbava | AI aplikace |
| AI výbava | AI čip (NPU) |
| AI výbava | Copilot klávesa |
| Podpora 3G | ne |
| Kapacita baterie (Wh) | 55 |
| Wi-Fi | ano |
| Formát | M.2 |
| Max. frekvence procesoru (GHz) | 5,0 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Bluetooth, specifikace | 5.4 |
| Rozměry | 358 × 251,4 × 21,35 mm |
| Hmotnost | 1,84 kg |
| Grafický čip | Intel Arc 140V |
| Úhlopříčka | 16 " |
| Rozlišení | 1920 × 1200 |
| Numerická klávesnice | ano |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Dotykový displej | ne |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Počet HDMI | 1 |
| Poměr stran | 16 : 10 |
| Povrch displeje | matný |
| Formát - Systémový disk | M.2 |
| Cenová akce - volba typu akce | Datum |
| 4G/LTE/5G připojení | 5G – bez modemu |
| 4G/LTE/5G připojení | ne |
| Adaptér v balení | ano |
Popis produktu
Dell Pro 16 Plus/PB16250/U7-268V/16"/WUXGA/32GB/512GB SSD/Arc 140V/W11P/Silver/3R NBD