Velké spotřebiče / Myčky
LORD D1-02
EAN13: 5060475870237
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 38 kg |
| Hmotnost | 35,81 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | bílá |
| Energetická třída | E |
| Podlahový světelný indikátor | ano |
| Výška | 815 |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Senzor naplnění | ano |
| Automatické otevírání dveří | ne |
| Dávkovací asistent | ano |
| Automatická detekce mycího prostředku | ne |
| Ochrana proti přetečení | ano |
| Samočisticí filtr | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Nastavitelné umístění koše | Vrchní |
| Funkce AquaSensor | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Indikátor leštidla | ano |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| Šířka | 598 |
| Hloubka | 550 |
| Ochrana skla | ne |
| Funkce Aquastop | ano |
| Instalační šířka oddílu | 600 |
| Instalační hloubka oddílu | 550 |
| Instalační výška oddílu | 815 mm |
| Instalační výška (min) | 815 |
| Instalační výška (max) | 875 |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 266 |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | 2660 |
| A | |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Hlučnost | 44 |
| Počet sad | 14 |
| Přítok vody | Studený |
| S panelem | ano |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Barva kontrolního panelu | Stříbrná |
| bílá |
Popis produktu
integrovaná, 14 jídelních souprav, 5 programů, energetická třída E, LED display, senzor plnění, vodní senzor, samočistící filtr, trojitá vodní ochrana, hlučnost 44 dB, spotřeba: 9,5 l vody, 0,93 kWh, rozměry (v x š x h): 81,5 x 59,8 x 55 cm, 5 letá záruka