Mobily, tablety, hodinky / Mobily / Tlačítkové
PANASONIC KX-TU550EXR
EAN13: 50252329508502099 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 364,29 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,104 kg |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Šířka | 5,8 cm |
| Výška | 10,9 cm |
| Hloubka | 2,3 cm |
| Integrovaný fotoaparát | ano |
| Barva | červená |
| Slot na paměťovou kartu | ano |
| Voděodolný | ano |
| SOS tlačítko | ano |
| Hudební přehrávač | ne |
| Úhlopříčka displeje | 2,8 " |
| FM rádio | ne |
| MMS (multimediální zprávy) | ano |
| Bluetooth | ano |
Popis produktu
Dlouhá výdrž baterie – až 7 hodin hovoru; Velká 2,8" barevná obrazovka; 1,2MP barevný fotoaparát; Technologie Clear Voice (VoLTE);Tlačítko pro nouzové volání;Volání s handsfree