TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-AKX320E-K
EAN13: 50252328890996019 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 26 Kč
DPH celkem: 1 044,62 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 9,7 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Podporovaná média | CD-R |
| Integrovaný časovač | ano |
| Průměr výškového reproduktoru | 6 cm |
| Výkon PMPO | 4950 W |
| Bass reflex | ano |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | ano |
| Přednastavené stanice | ano |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| RMS výkon | 450 W |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| USB port | ano |
| Dokování Apple | ne |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Vstup AUX | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Model | Domácí mini audio systém |
| CD-RW | |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Průměr středobasového reproduktoru | 16 cm |
| Hodiny | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| CD přehrávač | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 60 W |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Šířka předního reproduktoru | 19,9 cm |
| Hloubka předního reproduktoru | 21 cm |
| Výška předního reproduktoru | 33,3 cm |
| Váha předního reproduktoru | 3,3 kg |
| Rozměry přehrávače | 400 x 250 x 142 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2,5 kg |
| Zbarvení | Monotónní |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Typ reproduktoru | 2-way |
| Kazetový přehrávač | ne |
| Přehrávač optických disků | ano |
Popis produktu
Mini systém - MP3, CD, 2x USB, 16cm subwoofer, AUX, Bluetooth 4.2, Android - aplikace Panasonic MAX Juke *3, předvolba 30 stanic, RMS hudební výkon je 225 W na kanál, celkem tedy 450 W. K dispozici je také funkce hodin, Sleep a časovač.