TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-AKX520E-K
EAN13: 50252328890827319 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 26 Kč
DPH celkem: 1 270,24 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 12,1 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Dokování Apple | ne |
| Výstupy pro sluchátka | 2 |
| Typ reproduktoru | 2-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 650 W |
| Průměr středobasového reproduktoru | 20 cm |
| Průměr výškového reproduktoru | 6 cm |
| Impedance | 3 ohm |
| Výkon PMPO | 7150 W |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 30% |
| Subwoofer součástí | ano |
| Bass reflex | ano |
| Karaoke | ano |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | ano |
| Přednastavené stanice | ano |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| USB port | ano |
| Přehrávač optických disků | ano |
| Připojení sluchátek | 6,3 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kazetový přehrávač | ne |
| Vstup AUX | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Podporovaná média | CD-R |
| CD-RW | |
| Integrovaný časovač | ano |
| Hodiny | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| CD přehrávač | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 86 W |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Šířka předního reproduktoru | 25,7 cm |
| Hloubka předního reproduktoru | 21,9 cm |
| Výška předního reproduktoru | 42,2 cm |
| Váha předního reproduktoru | 4,5 kg |
| Model | Domácí mini audio systém |
| Rozměry přehrávače | 400 x 142 x 250 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2,5 kg |
| Zbarvení | Monotónní |
Popis produktu
Subwoofer o rozměru 20 cm a dvoukanálový digitální zesilovač se postarají o čistý a dynamický zvuk. Díky spropojení se smartphonem si jednoduše nasdílíte hudbu. Hlavní jednotka je nižší. Zařízení AKX520 využívá dva konektory na mikrofon a funkci Full Karaoke.