TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-HC410EG-K
EAN13: 50252328865485629 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 26 Kč
DPH celkem: 976,93 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Podporované formáty zvukových souborů | SBC |
| RDS tuner | ano |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Průměr výškového reproduktoru | 8 cm |
| Bluetooth | ano |
| USB port | ano |
| Dokování Apple | ne |
| Vstup AUX | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Podporovaná média | CD-R |
| CD-RW | |
| Podporovaná pásma | FM |
| Ekvalizér | ano |
| Režimy ekvalizéru | Basový |
| Integrovaný časovač | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Množství | 1 |
| Obsahuje síťovou šňůru | ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Kazetový přehrávač | ne |
| Přehrávač optických disků | ano |
Popis produktu
Jednoduchý a kompaktní tvar ve stylovém provedení. Zařízení HC410 skvěle doplní interiér vašeho domova. A nově přidaná funkce Space Tune™ navíc zvuk optimalizuje podle jeho polohy, takže si vychutnáte jeho vynikající akustiku.