TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-HC200EG-W
EAN13: 50252328784062929 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 26 Kč
DPH celkem: 508,34 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Hmotnost brutto | 4,3 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Next | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Typ reproduktoru | 1-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Bass reflex | ano |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | ano |
| Přednastavené stanice | ano |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 2.1+EDR |
| Předchozí | |
| Dokování Apple | ne |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Port pro FM anténu | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Hi-Fi | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Podporovaná média | CD-DA |
| CD-RW | |
| CD-R | |
| Přehrávané disky | CD audio |
| Přehrávač optických disků | ano |
| Vylepšení obrazu | Rychlý posun vpřed |
| Pauza | |
| Kazetový přehrávač | ne |
| Play | |
| USB port | ano |
| Fast Backward | |
| Stop | |
| Přímé přehrávání USB | ano |
| Ekvalizér | ano |
| Upravitelnost ekvalizéru | ano |
| Počet režimů ekvalizéru | 4 |
| Integrovaný časovač | ano |
| Hodiny | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Úprava výšek | ano |
| Úprava basů | ano |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Automatické vypnutí | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 14 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,2 W |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Rozměry přehrávače | 400 x 107 x 197 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 1,9 kg |
| Množství | 1 |
| Dodávané kabely | AC |
| Kompatibilní operační systémy | iOS |
| Android | |
| Bílá | |
| Model | Domácí mikro audio systém |
| Schopnost streamování | ano |
| Průměr reproduktoru | 8 cm |
| Obsahuje síťovou šňůru | ano |
| Barva | bílá |
| Podporovaná média | CD-R |
| CD-DA | |
| Vylepšení obrazu | Pauza |
| Rychlý posun vpřed | |
| Černá | |
| Vylepšení obrazu | Fast Backward |
| Vylepšení obrazu | Předchozí |
Popis produktu
Mikrosystém 20W (RMS), 2 ch, FM tuner s RDS, CD a MP3 přehrávač, LCD displej, Bluetooth, USB