TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-HC2020EGK
EAN13: 50252328750238029 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 31 Kč
DPH celkem: 1 393,46 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Šířka | 42 cm |
| Barva | černá |
| Výška | 22,5 cm |
| Hloubka | 10,2 cm |
| Podporovaná média | CD-R |
| Počet režimů ekvalizéru | 4 |
| Impedance | 75 ohm |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 10% |
| Zesilovač | ano |
| Bass reflex | ano |
| Podporovaná pásma | FM |
| DAB | |
| RDS tuner | ano |
| Přednastavené stanice | ano |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| USB port | ano |
| Dokování Apple | ne |
| Vstup AUX | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Hi-Fi | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Model | Domácí mini audio systém |
| CD-RW | |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Ekvalizér | ano |
| Upravitelnost ekvalizéru | ano |
| Průměr středového reproduktoru | 8 cm |
| Hodiny | ano |
| Integrovaný časovač | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,8 W |
| Spotřeba elektrické energie | 108 W |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Množství | 1 |
| Dálkový ovladač | ano |
| Zbarvení | Monotónní |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Obsahuje síťovou šňůru | ano |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Kazetový přehrávač | ne |
| Přehrávač optických disků | ano |
| Podporovaná pásma | DAB |
| FM |