TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Panasonic RF-P150DEG-S
EAN13: 5025232863464499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 86,60 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,131 kg |
| Hmotnost | 0,131 kg |
| Barva | stříbrná |
| Výška | 6,8 cm |
| Hloubka | 3,1 cm |
| Šířka | 12 cm |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Napětí baterie | 3 V |
| Typ displeje | Analog |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| MP3 přehrávač | ne |
| Teploměr | ne |
| Projekce | ne |
| Ovladač jednotky | 5,7 cm |
| Počet baterií | 2 |
| Kompatibilní velikosti baterie | AA |
| Vestavěný displej | ano |
| Typ zdroje | Baterie |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Typ rádia | Cestovní |
| Automatické digitální ladění | ano |
| Pásmo FM | 87 - 108 MHz |
| FM rádio | ano |
| UKW | |
| MW | |
| FM | |
| Podporovaná pásma | AM |
| Typ tuneru | Analog |
Popis produktu
Rádio FM/AM tuner, kompaktní velikost, provoz na baterie, výstup na sluchátka