TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Panasonic RF-P50DEG-S
EAN13: 5025232863457499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 86,60 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,146 kg |
| Hmotnost | 0,146 kg |
| Barva | stříbrná |
| Teploměr | ne |
| Kompatibilní velikosti baterie | AA |
| Vestavěný displej | ano |
| Typ displeje | Analog |
| Podsvícení | ano |
| Barva podsvětlení | Červená |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| MP3 přehrávač | ne |
| Typ rádia | Cestovní |
| Projekce | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Počet baterií | 2 |
| Ovladač jednotky | 5,7 cm |
| Napětí baterie | 3 V |
| Typ zdroje | DC |
| Baterie | |
| Šířka | 69,5 mm |
| Hloubka | 29,7 mm |
| Výška | 117,4 mm |
| RMS výkon | 0,15 W |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Pásmo AM | 520 - 1730 kHz |
| Pásmo FM | 87 - 108 MHz |
| FM | |
| Podporovaná pásma | AM |
| Typ tuneru | Digitální |
| Typ zdroje | Baterie |
| DC | |
| AM | |
| Podporovaná pásma | FM |
Popis produktu
Rádio FM/AM tuner, AFC, do kapsy, výstup na sluchátka, provoz na baterie