TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Panasonic RF-2400DEG-K
EAN13: 5025232863440859 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 149,08 Kč
3 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,8 kg |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Barva | černá |
| Počet baterií | 4 |
| MP3 přehrávač | ne |
| Teploměr | ne |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Typ antény | Externí |
| Úchyty | ano |
| LED indikátory | ano |
| Typ rádia | Cestovní |
| Kompatibilní velikosti baterie | AA |
| Typ zdroje | AC |
| Baterie | |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 3 W |
| Projekce | ne |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěný displej | ne |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Výstupní výkon | 770 mW |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Ovladač jednotky | 1 cm |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Pásmo AM | 520 - 1730 kHz |
| Pásmo FM | 87 - 108 MHz |
| FM | |
| Podporovaná pásma | AM |
| Typ tuneru | Analog |
| Výška | 12,2 cm |
| Hloubka | 8,2 cm |
| Šířka | 23,4 cm |
| Typ zdroje | Baterie |
| AC |
Popis produktu
Malý přenosný radiopřijímač Panasonic, digitální FM/AM tuner, dlouhá životnost baterie