TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-PM250BEGS
EAN13: 5025232810420
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| USB port | ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Zesilovač | ano |
| Bass reflex | ano |
| Podporovaná pásma | FM |
| RDS tuner | ano |
| Množství předvolených stanic | 50 |
| Typ displeje | LCD |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Bluetooth | ano |
| Model | Domácí mikro audio systém |
| MP3 přehrávač | ano |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 14 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,2 W |
| Dálkový ovladač | ano |
| Záruční list | ano |
| Typ reproduktoru | 2-way |
| Kazetový přehrávač | ne |
| Přehrávač optických disků | ano |
| stříbrná | |
| Barva | stříbrná |
| Černá |
Popis produktu
Stereo mikrosystém, výkon 20W, přijímač rádia, CD, USB (pro přehrávání MP3), Bluetooth, kompatibilní s mobilní aplikací Panasonic Music Streaming, uživatelský ekvalizér se čtyřmi předvolbami (Heavy, Clear, Soft, Vocal), Bluetooth Re-Master, LCD displej