Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
iiyama ProLite XUB2797QSN-B2
EAN13: 4948570125012
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 8,7 kg |
| Hmotnost | 6,1 kg |
| Barva | černá |
| Slot pro zámek | ano |
| Odezva | 1 ms |
| Rozlišení displeje | 2560x1440 px |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1300:1 |
| Dynamický kontrast | 80000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Rozteč pixelů | 0,233 x 0,233 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 151 kHz |
| Rozsah otáčení | -60 - 60° |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,5 cm |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| AMD FreeSync | ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync | ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Technologie redukce modrého světla | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Černá | |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| USB Power Delivery | ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 65 W |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet výstupů DisplayPort | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstup sluchátek | ano |
| HDCP | ano |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Vylepšená správa kabelů | ano |
| Technologie displeje | LED |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | ano |
| Otočný úhel | 0 - 90° |
| Středový čep | ano |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -5 - 23° |
| On Screen Display (OSD) | ano |
| Jazyk nabídky OSD | Angličtina |
| Francouzština | |
| Italština | |
| Německý | |
| Polský | |
| Ruský | |
| Španělština | |
| Holandský | |
| Čeština | |
| Japonština | |
| Počet OSD jazyků | 10 |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Šířka (s podstavcem) | 613,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 209,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 550,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 613,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 209,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 400,5 mm |
| Šířka balení | 679 mm |
| Hloubka balení | 679 mm |
| Výška balení | 427 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,7 kg |
| Dodávané kabely | HDMI |
| USB typu C | |
| AC | |
| DisplayPort | |
| Stručný návod | ano |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| 27 " | |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Certifikace | CE |
| WEEE | |
| REACH | |
| ErP | |
| EAC | |
| PSE | |
| TCO certified | |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| 68,6 cm (27") | |
| Úhlopříčka displeje | 27 " |
| VCCI-B | |
| TÜV-GS | |
| RoHS support | |
| UKCA |
Popis produktu
Displej 27 Quad HD IPS (2560 × 1440) (16:9), frekvence 100 Hz, matný displej, 8 bit, odezva 1 ms, FreeSync a Adaptive-Sync, nastavitelná výška, pivot, Power Delivery max. 65 W, reproduktory, HDMI, USB-C a DisplayPort, USB-C a RJ-45 (LAN) datové rozhraní, VESA