TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Philips TAR2509 Přenosné rádio
EAN13: 4895229144255
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,7 kg |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Barva | černá |
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Typ antény | Externí |
| Počet baterií | 2 |
| Kompatibilní velikosti baterie | LR20 |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Typ rádia | Cestovní |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| MP3 přehrávač | ne |
| Hloubka | 66,3 mm |
| Výška | 149,5 mm |
| Projekce | ne |
| Šířka balení | 290 mm |
| Hloubka balení | 93 mm |
| Výška balení | 193 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,1 kg |
| Dodávané kabely | AC |
| Stručný návod | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Typ displeje | Analog |
| Vestavěný displej | ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| FM | |
| Podporovaná pásma | AM |
| Typ tuneru | Analog |
| Šířka | 21 cm |
Popis produktu
přenosné rádio; výkon 300mW; FM/AM; D baterie