TV, Audio, Video / Audio / Přenosné přehrávače
Philips TAR1509 Přenosné rádio
EAN13: 4895229144248509 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 88,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,16 kg |
| Hmotnost brutto | 0,16 kg |
| Šířka | 5,6 cm |
| Barva | černá |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Výška balení | 158 mm |
| Kompatibilní velikosti baterie | AAA |
| Typ rádia | Cestovní |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Projekce | ne |
| MP3 přehrávač | ne |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Šířka balení | 88 mm |
| Hloubka balení | 40 mm |
| Počet baterií | 2 |
| Hmotnost včetně balení | 160 g |
| Stručný návod | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Typ displeje | Analog |
| Vestavěný displej | ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| FM | |
| Podporovaná pásma | AM |
| Typ tuneru | Analog |
| Výška | 11,8 cm |
| Hloubka | 2,2 cm |
Popis produktu
přenosné rádio; výkon 100mW; FM/AM; AAA baterie