Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
GP B6310BL PPB M2+ 10000mAh
EAN13: 48911992242631009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 175,12 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Hmotnost brutto | 0,29 kg |
| Barva | modrá |
| Maximální výkon | 22,5 W |
| Výstupní proud | - A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
PPB 10 000 mAh/37 Wh, rychlé nabíjení PD 3.0, QC 3.0, PPS, SCP, FCP, AFC, typ vstupního rozhraní 1× USB-C, doba nabíjení 2,5 hodiny, max. výkon drátového nabíjení 22,5 W, typ výstupního rozhraní 2× USB-C, 1× USB-A, přibalený kabel USB-A/USB-C, LED indikátor nabíjení ano,