Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
ASUS VA27AQSB
EAN13: 4718017802352
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 8,73 kg |
| Hmotnost | 6,69 kg |
| Barva | černá |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstup sluchátek | ano |
| Typ podsvětlení | LED |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Povrch displeje | Matný |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ano |
| AMD FreeSync | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Bezrámový design | ano |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| HDMI | ano |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Typ panelu | IPS |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | ano |
| 15 cm | |
| Středový čep | ano |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Rozsah otáčení | -180 - 180° |
| Úhel náklonu | -5 - 35° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 40 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Šířka (s podstavcem) | 613,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 226,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 517,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,69 kg |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Šířka (bez stojánku) | 613,8 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 51,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 365,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,42 kg |
Popis produktu
Displej 27" Quad HD 2560 × 1440 (16:9), frekvence 75 Hz, jas 350 cd/m2, doba odezvy 1 ms, kontrast 1000:1, FreeSync, nastavitelná výška, pivot, reproduktory, HDMI a DisplayPort, VESA